דשבורד בקרת שירות שביעות רצון

פתרון כולל לדיוור משוב לקוחות איסוף מענה וקבלת דוחות מותאמים אישית Online

eSurvey מציגה פתרון כולל לביצוע משובי בקרת שביעות רצון לקוח וניתוח

eSurvey מציגה את תוכנת סקרים הטובה בארץ. פתרון ארגוני פשוט יחד עם זאת חכם להפליא לביצוע בנייה, הפצה, איסוף וניתוח מגוון רחב של שימושים סקרים מבחנים שאלונים משובים ועוד.

היום תהליכי בקרת שירות מבוצעים על ידי מספר גורמים עבור ארגונים אשר להם נגיעות לקוח שונות במגוון רחב של ממשקים. בין אם מדובר בלקוחות פנים ארגוני או לקוחות קצה אשר מקבלים שירות מהארגון.

ישנו הצד המחקרי אשר מבצע את בניית המשובים והגדרת מטרות המחקר, ישנו הממשק הטכנולוגי אשר מבצע את איסוף הנתונים, דבר שלעיתים דורש פתרונות אשר ניתנים לארגון על ידי יותר מגורם אחד, בסוף שרשרת הביצוע לאחר ביצוע איסוף המידע מהלקוח ישנו תהליך ניתוח הנתונים המתקבלים מהשטח וניתוחם לדוחות אשר מקבלי ההחלטות האמונים על השירות המכירה והארגון יוכלו לעשות באותם נתונים שימוש לטובת הארגון והמשך תהליך הצמיחה והשתפרות במדדים בהם הוא נמדד.

על מנת לפשט ולרכז את תהליך בקרות השירות הכוללים הפצת משובים איסוף המידע וניתוחו על ידי ממשק אחד יעיל חכם נוח לשימוש וזמין בכל נקודת זמן
eSurvey פיתחה את פתרון דשבורד בקרות הלקוח - BI STUDIO.

BI STUDIO מאפשר לארגון גישה לדשבורד/דוחות ניהול המרכז את הנתונים הנאספים מהשטח לכדי מדדים ברורים על ביצועי הארגון בכל פרמטר נמדד, החל מתהליכי המכירה של הארגון ועד למדד השירות והתמיכה.

הממשק החדשני מאפשר לכם לנהל את מערך דוחות ה-BI מנתוני המשובים בכל תצורה מבוקשת על מנת לחבר את מקבלי ההחלטות ואת אנשי השירות והמכירות למשובים המתקבלים מהשטח דבר המאפשר להם תגובה מהירה לכל ירידה במדדים או עלייה במדדים כתוצאה משיפור תהליכים בפועל.

עם מגוון מאפיינים ייחודי תוכלו לקבל תמונה אמיתית, מעודכנת, מותאמת אישית לצרכי הארגון

מאפייני דשבורד מנהלים :
   - ניהול מערך הרשאות למשתמשי הארגון
   - בניית דוחות מותאמים אישית בהתאם לרמת הרשאה
   - גמישות מקסימלית בבניית דוחות BI על סמך נתוני סקרים שוטפים
   - התאמת גרפים ותצורת תצוגה מותאמות אישית
   - מודלים סטטיסטיים למדידת רמת שירות מובנים לפאנל ניהול לדוגמא NPS

תוכנת הסקרים מכילה מגוון רחב של שימושים כדוגמאת מגוון רחב של סוגי שאלות עם יכולות עיצוב עצמאיות של המשתמשים המנהלים את הסקרים, מנגנונים חכמים לביצוע שאלונים מורכבים
מותאמים לאולוסייות היעד הרלוונטיות לסקר הכוללים הקפצות, שאלות מגוונות ועוד.

שימושים אפשרים לפתרון תוכנת סקרים 
eSurvey הינו ניהול מבחני ידע, מבחני גיוס בתוך
הארגון או מחוצה לארגון, הכוללים מגוון רחב של אפשרויות של שיתוף המידע מהשאלון ואו 
תוצאות המענה לשאלון.