אקרדיטציה בית חולים

תוכנת מידע לאיסוף מידע במסגרת אקרדיטציה בבתי חולים

אקרדיטציה הוא תהליך במסגרתו מבצעים סטנדטיזציה של נהלי הארגונים לפי פרוטוקול אחיד.
מטרתו העיקרית הינה להביא לכדי שיפור וייעול הליכי מתן השירות של בתי החולים הנדרשים להליך זה.

בשנת 2012 התקבלה החלטה של משרד הבריאות עבור תחום איכות הטיפול והבטיחות
במסגרתה על בתי החולים להגיע למצב של סטנדרטיזציה של הטיפול בלקוחות בתי החולים, זאת על מנת להקטין את ההבדלים בטיפול ברמתו בין בתי החולים בארץ.

תהליכים אלו מלווים עם הליכי בקרה ומעקב אחרי פעולות חוזרות הדורשות הליכי ביקורות שוטפים בין אם מדובר על ביקורות של רמת טיפול והצמדות לנהלי טיפול בחולים ועד לבקרות אחר מערכות בריאות הנדרשות לתו תקן של איכות ורמת טיפול אשר תציב את מערכות בריאות תומכות חולים קריטיות אלו ברמת תחזוקה הגבוהה ביותר אשר ניתן להגיע ולשאוף אליהן כחלק מסטנדרט פעילות שוטף.

עצם היכולת להביא את תקני העבודה לרמה אחידה תאפשר למערכות הבריאות בארץ, גדולות בינוניות וקטנות כאחד להעניק למטופלים את רמת הטיפול הגבוהה ביותר והאחידה ביותר ללא קשר למיקום הגאוגרפי של בית החולים המעניק את הטיפול לתושבי השיוך הגאוגרפי אליהם הם משתייכים.

eSurvey המספקת מערכות מידע לאיסוף ניהול וניתוח מידע מאפשרת לאותם ארגונים הנדרשים להליכי אקרדיטציה לייעל את תהליכי הבקרה והביקורת השוטפים על גבי פלטפורמה אחת המספקת גישה למנהלי המחלקות השונים לנתוני הבקרות השונות יחד עם מנגנוני התראות המאפשרים להגיב בזמן אמת לכל תרחיש הדורש התייחסות.

לפרטים נוספים אודות תהליכי האקרדיטציה במוסדות רפואיים ואו תהליכי  האקרדיטציה בבתי חולים הנכם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

לפרטים נוספים אודות תוכנת מידע לאיסוף מידע במסגרת אקרדיטציה בבתי חולים השאירו פרטים