משוב קליטת עובד

פתרון תוכנה לביצוע משוב קליטת עובד חדש בארגון

ארגונים וחברות גלובאליות ניצבות בפני אתגרים מהותיים היום בתחום משאבי האנוש.
התחרות הגוברת בין ארגונים מובילים על טאלנטים מובילה לתחרות הלכה למעשה על תנאי תעסוקה של העובדים, על האתגר האישי והמקצועי של העובדים בבואם לקבל החלטה אודות המשך הפעילות המקצועית תעסוקתית שלהם.

ביצוע משוב קליטת עובד מאפשר לארגון לקבל תמונת מצב עדכנית בכל רגע נתון אודות הנושאים אותו הוא מעוניין לבחון. משובי קליטת עובדים מאפשרים לארגון לבצע בחינה של כלל תהליך קליטת העובדים החדשים בתוך הארגון, הן מבחינת פעילות הרווחה והן ברמת הפעילות המקצועית.

אפשרות קבלת משוב מעובדים חדשים מאפשר לארגון להבין את מידת פוטנציאל הצלחת העובד ברמת המחלקה אליה הוא נקלט, את הקשיים, את הבנת העובד החדש את אופי ומהות הפעילות עליה הוא יהיה אחראי. ככל שתהליך הקליטה איכותי יותר כך אפשרות השתלבות העובד בארגון תהיה מוצלחת יותר מהירה יותר וכלכלית יותר לארגון.
במידה והתגלו קשיים אשר עלו מתהליך הבקרה המיוחד של משובי קליטת עובדים ניתן יהיה לבצע פעולות מתקנות אשר יביעו לשביעות רצון גבוהה יותר מצד העובד אשר מבין כי הארגון קשוב יעיל ולומד בזמני תגובה מהירים ותוך כדי כך שביעות הרצון והמוטיבציה שלו יגברו לביצוע התפקיד בהווה ובעתיד.

משוב קליטת עובד מהווה משתנה קריטי בניהול משאבי האנוש של הארגון ומעניקים לו יתרון תחרותי משמעותי בניהול משאב קריטי זה.

ביצוע משובי שליטת עובדים הינו הכרח לארגונים גדולים כקטנים על מנת למשב
את יכולת הארגון לבצע תהליכי קליטה יעילים מהירים ואיכותיים ומעבר לכל תוך בקרה ותגובה מיידית במידה ומתגלים כשלים אלו או אחרים בתהליך.


שימוש תדיר במשוב מסוג זה יכול לספק לארגון את הכלים להתמודד עם שרשרת התהליכים
אליהם חשוף העובד במסגרת הקליטה החפיפה החונכות ועוד.

eSurvey מציעה מערכת סקרים משובים לביצוע מגוון רחב של משובים אשר ישפרו את יכולת הארגון למדוד עצמו במגוון רחב של מובנים, רמת שירות, קשר בין הלקוחות החיצוניים והפנימיים לארגון וההנהלה.

על מנת לוודא כי ההנושאים הללו עוברים בהצלחה ובצורה הטובה ביותר נקלטים בצורה הטובה
ביותר אצל העובדים לאחר כל קליטת עובד יש לבצע פעולות משוב ואו בחינה. במסגרת פעילות המשוב
יוכל הארגון לכמת את פעילות הליווי והקליטה של העובד ועל ידי כך לדעת האם הארגון והממשקים אליהם נחשף העובד אפקטיביים יעילים ומועילים לתהליך מהותי של קליטת העובד.
משוב קליטת עובד

 

לפרטים נוספים אודות משוב קליטת עובדים השאירו פרטים