מבחן גיוס עובדים

פתרונות לייעול הליכי גיוס מורכבים המאפשרים ייעול הליכי גיוס מרובי מועמדים

eSurvey מציגה פתרון חכם לביצוע מבחן גיוס עובדים.

בארגונים רבים מבצעים הליכי גיוס אשר ישנם מספר רב של מועמדים בעלי קשת רחבה מאוד של כישורים הכשרות תארים ותעודות המציבים אותם כמועמדים טובים יותר או פחות. אותו הליך של איתור המועמד הטוב ביותר למשרה הפתוחה יכולה להיות מאתגרת עקב ריבוי המידע הנדרש לעיבוד.

אחת התוצרים הטובים ביותר שבוצע עבורו התאמה בתוכנת המשובים eSurvey הינו מבחן גיוס למועמדים למשרות.

שני משובים אלו יכולים לתפקד בשני מישורים, הראשון הינו מבחן גיוס. בעצם מדובר בשאלון בעל מספר שונה בהתאם למשרה הנדרשת כאשר התשובות לשאלות בוחנות את הידע המקצועי או המעשי של  המועמד או את היעד התיאורטי של המועמד. ביצוע של מבחן מסוג זה מאפשר למחלקת הגיוס להריץ מספר גדול של נבחנים דרך אותו מבחן גיוס ולסנן על פי קריטיריונים הנגזרים מהשאלון עצמו בין אם מדובר בציון המבחן או ביצוע מעין סינון או DRILL DOWN   לעומקו של השאלון על מנת לבודד את אותם משיבים האיכותיים ביותר עבור המשרה.

משוב שני בעצם מאפשר למגייסים לתשאל מספר מועמדים רב על ידי שליחת מבחן גיוס עובדים באמצעות קישור למייל או לניידים של המועמדים ולתשאל מספר רב באופן מהיר וקל אודות המשרה המיודעת. הליך זה מנגיש למגייס את תשובות המועמדים על גבי תוכנת הסקרים באמצעותה יכול המגייס לסנן החוצה מועמדים עם פרטמטרים שאינם מספקים או רלוונטיים למשרה הנדרשת ועל ידי כך לפשט את הליך הגיוס גם מבחינת היקף זמן איתור המועמדים הרלוונטים למשרה והן מבחינת תפעול כמות גדולה של קורות חיים ושליפת הנתונים ממסמכי טקסט אל מערכת מידע המספקת את כלל הנתונים הללו על ידי סינון מדוייק של המועמדים הראויים ביותר למשרה הפתוחה.מבחן גיוס עובדים

לפרטים נוספים אודות מבחן גיוס עובדים השאירו פרטים