משוב משאבי אנוש

סקרים ומשובים במחלקת משאבי אנוש מהווים קשר ישיר לעובדים משוב משאבי אנוש הינו חלק מהותי מתפקוד מחלקות HR

משאבי אנוש בחברות וארגונים כיום דורשים ונדרשים ליכולת להביא אל הפעילות השוטפת של הארגון את מיטב הפוטנציאל העיסקי והאנושי על ידי ניצול המשאב האנושי בדרך האפקטיבית ביותר.

עובדים בארגונים כיום נדרשים למקסם את היכולות האישיות והמקצועיות שלהם במסגרות הזמן בהם הם פועלים, לצורך ביצוע משימות אלו בצורה האפקטיבית ביותר על מנהלי HR לעשות שימוש בכלים הטובים ביותר על מנת לקבל היזון חוזר מהעובדים החל מתהליכי הגיוס של העובד, לצרכיו האישיים המקצועיים, השימוש בכלים בהם נדרש העובד לעשות שימוש,בין אם מדובר בתנאים פיסיים או בנהלי עבודה של הארגון אליהם העובד נדרש.

כל נדבך כזה יכול להיות שמהווה יתרון או חסרון ומכשול עבור העובד להגיע לידי מיצוי הפוטנציאל שלו בביצוע תפקידו בארגון.

לצורך כך eSurvey מעמידה למנהלי HR את מיטב הכלים לביצוע של משובים כמו משוב קליטת עובדים, סקרים, מבחני גיוס , משוב משאבי אנוש ועוד, על מנת לקבל פידבקים מהעובד באופן ישיר אנונימי או מזוהה ללא גורמים מתווכים.

שימוש בכלי זה מאפשר למנהלי HR להיות עם היד על הדופק בעת ביצוע משוב משאבי אנוש לכל מטרה ולכל צורך, לבצע פעילות מתקנת היכן שנדרש, לשמר את הידע והיכולת של העובדים של הארגון במקסימום על מנת לאפשר לארגון להמשיך ולצמוח ולייעל את התהליכים השוטפים שלו על ידי אותן בקרות.

כחלק מפעילות זו eSurvey מאפשר למנהלי HR להנות מפתרון דשבורד מנהלים שמהווה כלי עוצמתי לניתוח המידע והצגתו ONLINE בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ובחיתוכים פשוטים או מורכבים כאשר נתוני המשובים והסקרים מתעדכן בשוטף מהמידע הנאסף מהשטח.לפרטים נוספים אודות פתרונות לתחום משאבי אנוש השאירו פרטים